Volkswagen T-Roc
1.5 eTsi R-Line First Edition | IQ light | Pano | Trekhaak |
Direct kopen, basisprijs: € 48.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 48.950,-
LEASEPRIJS: € 666,76 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.090,91 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen T-Roc |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 eTsi R-Line First Edition | IQ light | Pano | Trekhaak | |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 april 2026 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 1.560 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 666,76 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 48.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 67-20-7 |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.374 kg |
| Wielbasis: | 263 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Infotainment
- Audio installatie
- keyless entry/start
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Aanhanger assistent
- airco automatisch
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonome parkeerfunctie
- Autonome parkeerfunctie
- Black Style Pakket
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale airbag voor
- Connected services
- Dab
- Differentieel blokkering
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- full-LED koplampen
- hemelbekleding donker
- Kruisend verkeer detectie
- lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Licht-pakket
- lichtmetalen velgen meer-spaaks 19"
- lichtmetalen velgen meer-spaaks 19"
- luxe stoffen bekleding
- Matrix led koplampen
- Matrix led koplampen
- Rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- smartphone integratie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Tech plus pakket
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- verlichte grille/strip
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte (glans) exterieur delen